סיור ואדי ניסנאס

סיור קולינרי בואדי ניסנאס

מחפשים סיור אוכל בואדי ניסנאס, ולא יודעים מאיפה להתחיל?

שלום שמי ארז גולקו, ואני שמח להזמין אתכם להצטרף אליי לסיור טעימות קולינרי בדרכים הראשיות והצדדיות בואדי ניסנאס, חיפה. ומהן אני שואב את ההשראה ליצירה שלי במטבח.
אני אכיר לכם את האנשים מאחורי חומרי הגלם האותנטיים והמשובחים ביותר שיש לוואדי ניסנאס להציע, נשמע את סיפורם האישי והמקצועי. ניחשף לריחות ולטעמים העזים שעוטפים את החנויות ואת הסמטאות מזה שנים רבות בעיר חיפה.

מה עושים בסיור ?

במהלך הסיור בואדי ניסנאס נבקר בנקודות משמעותיות המאפיינות את הצד הקולינרי השורשי של העיר חיפה, בדגש על הדו קיום המיוחד שמאפיין את העיר ואת תושביה. תכירו מקומות שקיימים במשך דורות ועוד ועוד.. כמובן שהסיור ילווה בטעימות (:..)
אף סיור אינו דומה לזה שהיה לפניו או לזה שיהיה אחריו, אני ביחד אתכם הולך לאן שהריחות ייקחו אותנו..

משך הסיור: שעתיים וחצי.

מעוניינים בסיור קולינרי, מתי אפשר?

ניתן להרשם לסיור בואדי ניסנאס בדף הפייסבוק שלי, ניתן לצאת לסיור פתוח שיוצא לרוב באחד מימי השבת או לסגור סיור פרטי למינימום 10 אנשים בכל יום בשבוע, חוץ מיום ראשון שהואדי סגור.

לפרטים נא להתקשר:

0523-777-955

מידע על ואדי ניסנאס

ברוכים הבאים לואדי ניסנאס. הואדי עצמו זה אחד המקומות האותנטיים שנותרו בישראל. הרוב פה הוא רוב נוצרי עם מיעוט מוסלמי. רוב חומרי הגלם מגיעים מאזור הגליל וגם שפים גדולים מאזור המרכז לא מאמינים מה קיים בואדי ניסנאס ואיזה אוצרות קולינריים ניתן למצוא פה, וגם יוצרים עימי קשר לגבי חומרי גלם כאלו ואחרים. מה שמקסים בואדי ניסנאס זה שלא קורה בו שום דבר, זאת אומרת בשונה ממקומות אחרים כמו שוק הכרמל, מחנה יודה שמתמסחרים בשנים האחרונות, בואדי ניסנאס הכול אותו דבר כבר 40-50 שנה וזה בעצם הקסם של המקום. אנחנו נעבור בדי הרבה תחנות, בחלק מהתחנות אני יוזם את העצירה ומסביר למה עצרנו ונטעם גם משהו קטן. בחלק מהמקומות יקבל אותנו בעל הבית ויסביר על עצמו, הסטוריה של המקום ונגיעה אישית מנקודת מבט של מקומיים.

ככה אנחנו נעבור בכל המקומות המיוחדים בואדי תוך מפגש עם אנשים מקסימים מהנוף המקומי שידועים בהכנסת אורחים וטעימות אוכל. הסיור הוא לא רק קולינרי, זה מפגש עם אנשים מקסימים שמקבלים אותנו במקום שלהם, ושמחים שאנחנו באים ונהנים לשתף אותנו.

אני נמצא בואדי כל יום ומפה אני שואב גם את חומרי הגלם וגם את ההשראה האישית שלי לארוחות ובכלל לבישול. שאני עושה קניות, או בזמן סיור מצאתי חומר גלם שאי אפשר לסרב.. או סתם לשתות קפה ולספוג את האווירה המקומית בואדי ניסנאס.
שומע סיפורים, מקבל השראה ופשוט רץ למטבח בבית ומתחיל לבשל.

בואו נצא לדרך, מי מצטרף אליי?

מקומות שצריך לבקר בואדי ניסנאס:

קפה של מוסטפא

חנות תבלינים בואדי

חומוס בואדי ניסנאס

מעדניית אפיטייזר בואדי

בסטת ירקות בואדי


previous arrownext arrow
Slider


כתבה על הסיור שלי מאקו MAKO

הסיורים המודרכים הכי טובים בארץ

mako חופש – כתבה על הסיורים הכי טובים בישראל


ניתן לרכוש שובר מתנה לימי הולדת/מתנה לעובדים, או סתם כי בא לך לפנק מישהו ☺להזמין מקום

טופס ליצירת קשר