ואדי ניסנאס, מכירים?

שלום שמי ארז גולקו, ואני שמח להזמין אתכם להצטרף אליי לסיור טעימות קולינרי בדרכים הראשיות והצדדיות בואדי ניסנאס, חיפה  מהן אני שואב את ההשראה ליצירה שלי במטבח.. נכיר את האנשים מאחורי חומרי הגלם האותנטיים והמשובחים ביותר שיש לוואדי ניסנאס להציע, נשמע את סיפורם האישי והמקצועי. ניחשף לריחות ולטעמים העזים שעוטפים את החנויות ואת הסמטאות מזה שנים רבות בעיר חיפה. אשתף אתכם במידע שלי על חומרי גלם וכמובן שהסיור מלווה בטעימות לאורך כל הדרך..

במהלך הסיור בואדי ניסנאס נבקר בנקודות משמעותיות המאפיינות את הצד הקולינרי השורשי של העיר חיפה, בדגש על הדו קיום המיוחד שמאפיין את העיר ואת תושביה. תכירו מקומות שקיימים במשך דורות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

משך הסיור כ 2 שעות ו30 דקות

  • ניתן להזמין סיור פרטי בכל ימות השבוע, חוץ מביום ראשון שהואדי סגור. 
  • הסיור יוצא עם ארז, גור יוסף או עדי. לפי זמינות ואתם תדעו עם מי אתם יוצאים כבר במעמד סגירת הסיור.

– לרוב יוצאים בשעות הבוקר.

מעוניינים בסיור קולינרי, מתי אפשר?

ניתן להשאיר פרטים ב״יצירת קשר״ או להתקשר

ואדי ניסנאס, מה עושים?

ברוכים הבאים לואדי ניסנאס. הואדי עצמו זה אחד המקומות האותנטיים שנותרו בישראל. הרוב פה הוא רוב נוצרי עם מיעוט מוסלמי. רוב חומרי הגלם מגיעים מאזור הגליל וגם שפים גדולים מאזור המרכז לא מאמינים מה קיים בואדי ניסנאס ואיזה אוצרות קולינריים ניתן למצוא פה, וגם יוצרים עימי קשר לגבי חומרי גלם כאלו ואחרים. מה שמקסים בואדי ניסנאס זה שלא קורה בו שום דבר, זאת אומרת בשונה ממקומות אחרים כמו שוק הכרמל, מחנה יודה שמתמסחרים בשנים האחרונות, בואדי ניסנאס הכול אותו דבר כבר 40-50 שנה וזה בעצם הקסם של המקום. אנחנו נעבור בדי הרבה תחנות, בחלק מהתחנות אני יוזם את העצירה ומסביר למה עצרנו ונטעם גם משהו קטן. בחלק מהמקומות יקבל אותנו בעל הבית ויסביר על עצמו, הסטוריה של המקום ונגיעה אישית מנקודת מבט של מקומיים.

ככה אנחנו נעבור בכל המקומות המיוחדים בואדי תוך מפגש עם אנשים מקסימים מהנוף המקומי שידועים בהכנסת אורחים וטעימות אוכל. הסיור הוא לא רק קולינרי, זה מפגש עם אנשים מקסימים שמקבלים אותנו במקום שלהם, ושמחים שאנחנו באים ונהנים לשתף אותנו. אני נמצא בואדי כל יום ומפה אני שואב גם את חומרי הגלם וגם את ההשראה האישית שלי לארוחות ובכלל לבישול. שאני עושה קניות, או בזמן סיור מצאתי חומר גלם שאי אפשר לסרב.. או סתם לשתות קפה ולספוג את האווירה המקומית בואדי ניסנאס.
שומע סיפורים, מקבל השראה ופשוט רץ למטבח בבית ומתחיל לבשל.

בואו נצא לדרך, מי מצטרף אליי?

סיור אוכל קולינרי עם ארז

מכירים את כרטיסיית טעימות שלנו?

כרטיסיית טעימות מהואדי היא מתנה מושלמת לאדם האהוב עליכם או לפנק את העובדים שלכם וכולם יחזרו עם סיפור מרתק.

Contact Us
Shopping Cart
דילוג לתוכן