טעמים מהואדי

מתנות מהואדי – מתנה מושלמת

את החבילות טעמים מהואדי ייצרנו עם כוונה להביא טעמים וריחות של ואדי ניסנאס לכל בית. יצרנו קופסת קסמים שמהרגע שפותחים אותה אפשר להתחיל לנשנש או להיכנס למטבח ולבשל עם חומרי הגלם✨- נאסוף לכם את הטעמים האותנטים של ואדי ניסנאס ומוצרים כחול לבן לתוך קופסת קסמים ❤️. בנוסף אנחנו מכינים עוגיות ומייבשים צמחי תבלין לפי מה שיש בעונה וכל אלה גם נכנסים לחבילות שלנו. 

*החבילה היא מובנית ושינויים ספציפיים ייעשו באהבה בהתאם למי שאליו מיועדת החבילה. לדוגמא: לא שותה אלכוהול, לא שותה קפה, סכרתי, אלרגיה מסויימת…אנחנו נחליף את המוצר במוצר אחר בהתאם.

המוצרים יכולים לעיתים להשתנות בהתאם לעונה ולזמינות בואדי. 

אנחנו מביאים גם ערך מוסף ולחלק מהמוצרים למשל לחליטות נטאלי מוסיפה כמה מילים מהידע שלה ומצרפת פתק לכל חליטה. אם יש מישהו סכרתי נדאג שיהיו לו מוצרים טבעיים כמה שיותר וללא סוכר מעובד. אישה אחרי לידה, נצרף לה חליטות מחזקות ועוד… 


להזמנה טלפונית של מתנה מהואדי

אז מה יש לנו בחבילות המדהימות שלנו:

חבילה גדולה:

הסומק של זיאד,הזעתר של זיאד,טחינה משכם, חלווה משכם, עוגיות, ממתק תמרים, קפה שנטחן בשבילנו,אבן יוגורט,שמן זית מסיק מגל, בקבוק יין, ריבה ביתית, דבש מכוורת יוסף מהגולן, 2 חליטות,עלי תבלין שייבשנו, מתכונים שלנו ומלא אהבה.

עלות החבילה הגדולה 450 ₪, לא כולל משלוח.

חבילה קטנה:

בקבוק יין, שמן זית מסיק מגל, טחינה משכם, הסומק של זיאד, הזעתר של זיאד, עוגיות, ריבה ביתית, 2 סוגי חליטות, תבלין שייבשנו, מתכונים שלנו ומלא אהבה.

*התמונה להמחשה בלבד

עלות חבילה קטנה 270 ₪, לא כולל משלוח.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

*כל התמונות להמחשה בלבד

עלות משלוח באזור חיפה – 30 ש״ח | עלות משלוח בישראל – 50 ש״ח
* אספקת משלוח עד 3 ימי עסקים

להזמין מתנה אונליין

איך לרשום את המספר שלך ( מספר לדוגמא)

כתבו עלינו

פסח און ליין

כתבה ששווה עם מתנות שכל אחד ישמח לקבל באתר של ירדן הראל

פסח און ליין

    דילוג לתוכן