טעמים מהואדי – מארז מתנה

מתנות מהואדי – מתנה מושלמת

את החבילות טעמים מהואדי ייצרנו עם כוונה להביא טעמים וריחות של ואדי ניסנאס לכל בית. יצרנו קופסת קסמים שמהרגע שפותחים אותה אפשר להתחיל לנשנש או להיכנס למטבח ולבשל עם חומרי הגלם✨- נאסוף לכם את הטעמים האותנטים של ואדי ניסנאס ומוצרים כחול לבן לתוך קופסת קסמים ❤️. בנוסף
אנחנו מכינים עוגיות ומייבשים צמחי תבלין לפי מה שיש בעונה וכל אלה גם נכנסים לחבילות שלנו. 

אנחנו מביאים גם ערך מוסף ולחלק מהמוצרים למשל לחליטות נטאלי מוסיפה כמה מילים מהידע שלה ומצרפת פתק לכל חליטה. אם יש מישהו סכרתי נדאג שיהיו לו מוצרים טבעיים כמה שיותר וללא סוכר מעובד. אישה אחרי לידה, נצרף לה חליטות מחזקות ועוד…

*החבילה היא מובנית ושינויים ספציפיים ייעשו באהבה בהתאם למי שאליו מיועדת החבילה. לדוגמא: לא שותה אלכוהול, לא שותה קפה, סכרתי, אלרגיה מסויימת…אנחנו נחליף את המוצר במוצר אחר בהתאם.


להזמנה טלפונית של מארז מתנה מהואדי

המוצרים יכולים לעיתים להשתנות בהתאם לעונה ולזמינות בואדי. 

אז מה יש לנו בחבילות המדהימות שלנו:

מארז גדול:

בקלאווה מאיסטנבול, חלווה משכם, הסומק של זיאד – עבודת ידה, זעתר של זיאד – עבודת יד, יין של יקב תבור, תמרים, קפה של מוסטפא שנטחן במקום, שמן זית מסיק מגל, העוגיות של פאטמה, דבש מרמת הגולן, טחינה משכם, ממתק תמרים של מוסטפא, החליטה של נטאלי. 

עלות החבילה הגדולה 450 ₪, לא כולל משלוח.

מארז קטן:

רחת לוקום מאיסטנבול, חלווה משכם, הזעתר של זיאד – עבודת יד, הסומק של זיאד – עבודת יד, יין של יקב תבור, שמן זית מסיק מגל, עוגיות מתוקות לטבול בתה, טחינה משכם, ממתק תמרים של מוסטפא, החליטה של נטאלי.

*התמונה להמחשה בלבד

עלות חבילה קטנה 300 ₪, לא כולל משלוח.

ניתן להזמין מארז כשר:

עלות החבילה כשרה 420 ₪, לא כולל משלוח.

סיור טעמים מהואדי

טעמים מהואדי נולד מתוך האהבה הגדולה שלנו לואדי ניסנאס. ומתוך הרצון שלנו להעביר את הריחות הטעמים והאווירה הקסומים שיש בואדי ניסנאס. את הבוקר אנחנו מתחילים בקפה של מוסטפא, הריח של הקפה הטרי שלו מציף את כל הואדי ומושך אותך אליו בלי לחשוב פעמיים. בזמן שמוסטפא טוחן ואורז לנו את הקפה תמיד תהייה לנו איתו שיחה מעניינת גם אם אנחנו אצלו כמעט כל יום. וברור שלא נצא ממוסטפא בלי הממתק גן עדן של כל מי שאוכל ממנו מתמכר בשנייה. 

התחלנו לטפס למעלה בסמטה ואיך לא… תמיד עוצרים אצל זיאד הבדואי. זיאד מלקט צמחים וצמחי תבלין ומייבש אותם לחליטה או לתבלינים. יש לו ידע עצום במה כל צמח טוב לגוף. ממנו אנחנו קונים צמחים, את הסומק המדהים שהוא מלקט ומייבש, את הזעתר עם השומשום שאמא שלו קולה בעצמה וחלווה מעולה שהוא מביא משכם.  משם אנחנו ממשיכים לפאטמה שכבר הכניסה לקופסאות את העוגיות שהיא מכינה במיוחד בשבילנו ויצאו הבוקר מהתנור. העוגיות שלה נקראות מלאתית, עוגיות נימוחות וטעימות בטירוף עם אניס, שומשום, שמן זית ודבש.  ממש בסמטה מול פאטמה נמצאת הבסטה של משפחת אבואליאס. תמיד "האמא של הואדי" תקבל את פנינו בחיוך ובוקר טוב ותגיד כמה שהיא אוהבת אותנו כמו הילדים שלה. "האבא של הואדי" אבואליאס תמיד מסדר את הסחורה בחוץ שתראה הכי טוב שיש. אצלהם תמיד נמצא רק מה שעונתי ומיוחד. ממשפחת אבואליס נאסוף את הטחינה שמגיעה ישר משכם ואת עוגיות המעמולים שמכינה לנו אישתו של איוב הבן של משפחת אבואליאס. בסוף הסיבוב אנחנו נכנסים לאוטו ונוסעים לעבאס אוגלו שנמצא ממש צמוד לואדי. יש אצלהם בקלאוות ומתוקים מאיסטנבול. המקום מרשים במיוחד, לא רואים דברים כאלה בארץ והטעם… מטורף!

זה רק חלק ממה שנכנס למארזים המפנקים שלנו. מוצרים כחול לבן, הכי איכותיים שיש שאנחנו בעצמנו משתמשים בהם כבר שנים בבית: דבש של מכוורת יוסף מרמת הגולן, שמן זית של מסיק מגל, החליטות של נטאלי, שאלו חליטות שאני מרכיבה ומכינה. חלק מהצמחים אני מייבשת לבד וחלק אני משלימה אצל זיאד. הקיץ יצאה חליטה חדשה "חליטה מקררת" ובקרוב יוצאת חליטה לחורף "חליטה מחממת" ועוד ועוד חליטות בהמשך. מוזמנים ל"טעמים מהואדי"  לחוות ולטעום את ואדי ניסנאס ולהרגיש את כל האהבה שלנו בכל פרט ופרט שנכנס לתוך המארז.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

*כל התמונות להמחשה בלבד

עלות משלוח באזור חיפה – 30 ש״ח | עלות משלוח בישראל – 50 ש״ח
* אספקת משלוח עד 3 ימי עסקים

להזמין מתנה אונליין

איך לרשום את המספר שלך ( מספר לדוגמא)

כתבו עלינו

פסח און ליין

כתבה ששווה עם מתנות שכל אחד ישמח לקבל באתר של ירדן הראל

פסח און ליין

    דילוג לתוכן